Statum Global oferuje najlepsze warunki uzyskania wysokiego zwrotu z inwestycji, zabezpieczone przez multiwektorowy biznes kompanii. Inwestycyjno-przemysłowy holding ekologiczny Statum Global z Hongkongu stawia na różnorodność kierunków komercyjnych holdingu, co jak najlepiej odzwierciedla się na stabilności biznesu i, w konsekwencji – na atrakcyjności komercyjnej propozycji inwestycyjnych kompanii. Stosowanie ekologicznych praktyk biznesowych mających na celu zachowanie środowiska, czyni działalność komercyjną Statum Global odpowiednią do maksymalnych wymagań nowoczesnej wizji przyjazności dla środowiska. Pięć planów inwestycyjnych będą spełniać wymogi inwestorów na każdym poziomie i zapewnią wiarygodne źródło wysokiego dochodu pasywnego na najbardziej korzystnych warunkach i na najdłuższą perspektywę.

 

Firma pozwala nam zarabiać do 3,30% dziennie od inwestycji. W momencie dołączenia do danej pooli zaczynamy zarabiać zaraz po jej zamknięciu. Przykładowo inwestując 100$ mamy co dziennie 3,30 $ jeżeli budujemy strukturę mamy dodatkowe bonusy. Jeżeli chcemy jeszcze powiększyć zarobek reinwestujemy zarobione środki powiększając ilość pool które zarabiają dla nas. 

 

Dochód pasywny:

– 5 rodzajów planów inwestycyjnych;
– Dostępne procesory płatnicze: Perfect Money, Peyeer, EthereumLitecoinBitcoin;
– Możliwość re-inwestycji;
– Zróżnicowana cena pakietów;
– Możliwość posiadania dowolnej ilości pakietów.

 

 

Możliwości Inwestycyjne: 

Pool : 

Inwestycja pozwalająca zarabiać pasywnie od 1,9 do 3,30 % dziennie od inwestycji. Każda osoba piorąca udział w danej pooli dostaje stałe naliczenie w każdy dzień roboczy. Inwestując 100$ dostajemy co dziennie do 3,30 $ i tak przez okres do 100 dni. Oczywiście możemy reinwestować co powiększa ilość działających dla nas pool.

 

Statum Global Coin (SGC):

Ta propozycja inwestycyjna dotyczy kryptowaluty Statum Global Coin i może być dostępna tylko przy zakupie tokenów. Depozyt jest wliczony w naliczenia, które mają miejsce codziennie. Procent zysku wynosi od 2.5% do 3.5% w zależności od wybranego planu.

Energia odnawialna:

Tworzenie i eksploatacja źródeł energii odnawialnej są dotowane przez państwo ChRL i są zwolnione od podatków. Wyróżniamy 4 plany inwestycyjne: S, M, L, XL. Szczegóły każdego planu na oficjalnej stronie internetowej w dziale Energia odnawialna.

Biznes ekologiczny:

Plany inwestycyjne związane z biznesem ekologicznym w zakresie tworzenia i realizacji gospodarstw ekologicznych, charakteryzują się wysokim stałym dochodem i zwrotem depozytu na koniec pracy wkładu. Depozyty są podzielone na 4 plany: S, M, L, XL.
Szczegóły każdego planu można na oficjalnej stronie internetowej w dziale Eko Biznes.

 

Prowizje aż do 15 poziomów; 9 statusów liderskich

WAŻNE!

Naliczanie zysku na Twoje saldo odbywa się od poniedziałku do piątku, o godz. 16:00 czasu serwerowego.

Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na tym kanale programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.