MLM szansą na emeryturę

MLM szansą na emeryturę

MLM szansą na emeryturę

 

Zastanawiasz się pewnie o co chodzi i w jaki sposób marketing sieciowy może zadbać o Twoją emeryturę ? Zaraz postaram ci się to wyjaśnić i przedstawić na przykładnie który jakiś czas temu był poruszany w telewizji . Zdziwiony że o MLM mówią coś pozytywnego? Pewnie że mówią i to coraz więcej gdyż jest to idealny sposób na zapewnienie sobie stałego i stabilnego dochodu już teraz. Według specjalistów powinniśmy co miesiąc inwestować w swoją przyszłość a nie myśleć tylko o emeryturze którą mamy w ZUS. Jeżeli sami nie zadbamy o swoją emeryturę już teraz na starość możemy mieć problem żeby przeżyć a co dopiero żyć godnie. Teraz nasuwa się pytanie w jaki sposób to właśnie marketing sieciowy ma ci w tym pomóc ? Mogę się tutaj rozpisywać i zachwalać ile jest plusów jak np: dożywotnia prowizja zarówno ze struktury jak i z poziomów które osiągniesz, dodatkowe pieniądze które możesz zainwestować w siebie lecz lepiej posłuchaj specjalistów.

Więc skoro już wiemy że musimy zacząć dbać samemu o lepsze jutro to dlaczego ciągle boimy się pozyskiwać dodatkowe dochody z programów MLM oraz marketingu partnerskiego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jest to dla nas nowe a dodatkowo w naszym społeczeństwie panuje głęboko zakorzenione przekonanie, że żeby zarobić trzeba ciężko pracować. I nie myśl teraz że działając w sieci nie musisz pracować a pieniądze będą same wpadać do twojej kieszeni bo tak nie jest, musisz się uczyć nowych rzeczy, budować relacje oraz nauczyć się jak efektywnie wykorzystać możliwości jakie masz.

Jak dla mnie rozwiązanie pracy w marketingu sieciowym wydaje się idealne gdyż po pierwsze możesz na początku połączyć swoją dotychczasową pracę z dodatkowym źródłem dochodu a umiejętności które nabędziesz przydadzą ci się na każdym kroku w życiu codziennym. Nauczysz się jak skutecznie zarządzać pieniędzmi, jak pozyskiwać nowych partnerów biznesowych, jak rozmawiać z ludźmi żeby chcieli cie słuchać oraz jak działać i rozwijać się w grupie. Kolejną mega zaletą jest to, że tylko w grupie możesz odnieść najlepsze efekty więc mówienie że zostaniesz oszukany lub naciągnięty nie ma za bardzo sensu gdyż osoba nad tobą zarabia tylko w momencie jak ty sam/a osiągniesz sukcesy, więc w interesie Lidera jest nasz rozwój i jak największe efekty.

Dodatkowo w wielu programach MLM możesz uzyskać dożywotni dochód pasywny co gwarantuje ci stalą wypłatę nawet za wiele lat a czy twoja firma oferuje ci coś oprócz składek które za ciebie odprowadzają ? No nie, działając na etacie możesz liczyć tylko na ZUS który ma coraz większe problemy z wypłacaniem świadczeni oraz kwoty które często dostają ludzie są po prostu żałosne. Jak wyżyć np. za 1200-1400 zł i mieć na wszystkie swoje potrzeby ? No praktycznie jest to nie wykonalne więc zadbaj o siebie już dziś i zacznij budować dochodowy biznes on-line.

admin